Freeware/Shareware Download Center                     
Home     Software category     Just in softwares     Submit a program     Contact us

Home > System Utilities::Backup & Restore > Backup Telefon 4.4.1.2

Backup Telefon 4.4.1.2

SIM karta tė dhėnat e shėrimit tė rivendosur formatohet

Company: Backup telefon
Platform: Win7 x32,Win7 x64,WinServer,WinVista,WinVista x64,WinXP
Size: 2211 KB
Price: USD $69.00
Release Date: 2011-11-28
Screenshot URL: http://www.simrecovery.com/simrec-albanianhomea-screen.jpg
Category: System Utilities::Backup & Restore

Mjet riparimin e kartės SIM fotografi dėmtuar gabimisht, dosjet, dokumentet, dosjet dhe subfolders, etj. Pėr shkak tė sulmeve tė virusit dhe tė lehtė pėr t'u pėrdorur ndėrfaqe grafike. Programi i rimėkėmbjes janė dėrguar pėr tė shpėtuar Sim Card Rilindjes, text, SMS, etj janė tė koordinuar hartimin e kartės SIM dhe mė pak kohė me zbatimin.

 


Related keywords:
Chat dhe i bukur dhe komunikimit njė indeks fshihet korruptuar tė dėmtuara fshihet ruajtjen muzikė dhe riparimin dhe 

Backup Telefon Related Titles:

Network Shares Recycle Bin 6.1.6.7 - The Network Shared Recycle Bin backups network deleted files on the server side.
Network Shares Recycle Bin 6.1.6.7 - The Network Shared Recycle Bin backups network deleted files on the server side.
RecoveryRobot Partition Recovery 1.1.0 - Powerfull partition recovery software. Recover lost partition, deleted partition
Handy Backup Professional 8.0.2 - Saving files, folders, emails, clouds, disk images and databases via ODBC.
Handy Backup Professional 8.0.2 - Saving files, folders, emails, clouds, disk images and databases via ODBC.
Backup Zoho Mail 3.0 - Backup Zoho mail emails to local hard drive using the best efficient method
Aiseesoft FoneLab 10.0.6 - Recover SMS/contacts/media files from iPhone/iPad/iPod or iTunes/iCloud backup.
Export AOL Email to PST 1.0 - The best efficient AOL Backup software to export AOL email to PST file format
Apeaksoft iPhone Data Recovery for Mac 1.1.28 - Recover lost SMS/contacts/media files from iOS or iTunes backup
RecoveryRobot Pro 1.1.0 - Full-featured data recovery software. Recover data, file, photo, video and more
Aiseesoft Mac Data Recovery 1.0.16 - Recover almost all deleted/lost files from memory card or the digital camera.
Mac FoneLab for Android 2.1.10 - Recover data from Android smart phones, tablets and SD cardAudio & Multimedia Business Communications Desktop Development Education Dwg Converter Games & Entertainment Graphic Apps Home & Hobby Network & Internet News Security & Privacy Servers System Utilities Web Development Others
Copyright © 2000 - 2019 FreeSharewareCenter.com - Freeware and Shareware Download Center.
All Rights Reserved.